ons team.

jouw Kaspermann team

Ons team werkt in een cultuur van integriteit, samenwerking en openheid. Een omgeving waarin we elkaar motiveren en jou steeds proberen te inspireren om een stap verder te gaan. Neem gerust contact met ons op. Wij leren je graag persoonlijk kennen!

Directie

Pascal Eggen

Pascal Eggen

Oprichter / directeur

pascal@kaspermann.nl
Aernout Eggen

Aernout Eggen

Directeur

aernout@kaspermann.nl

Secretariaat

Inge de Visser

Inge de Visser

Office Manager

inge@kaspermann.nl
Mandy de Boer

Mandy de Boer

Office Assistant

mandy@kaspermann.nl
Vivian Joosten

Vivian Joosten

Office Assistant

vivian@kaspermann.nl
Rahma Amrani

Rahma Amrani

Project medewerker

rahma@kaspermann.nl

Procurement

Johan van Loenhout

Johan van Loenhout

Adviseur Procurement

06-30700644 johan@kaspermannprocurement.nl

New Business

Daphne Vroomen-Eggen

Daphne Vroomen-Eggen

New Business Manager

daphne@kaspermann.nl